Ładnie wydaje się dojrzeć horoskop i wróżby oraz tarot.

Oto, co „Encyklopedia Galactica” mówi odnośnie do alkoholu. Twierdzi, iż alkohol to bezbarwna, sprytna ciecz otrzymywana w mechanizmie fermentacji cukrów. Odnotowuje plus odurzający efekt, jaki wywiera horoskop tygodniowy więcej on na bezpieczne formy życia. Gid „, Autostopem na skroś Galaktykę” również wypomina o więcej horoskop alkoholu. Rozpowiada, że najlepszy napój wyskokowy, jaki kiedykolwiek istniał, to Pangalaktyczny Dynamit Do picia.
Informuje, że wyniki wypicia tego trunku można opisać jako zmiażdżenie mózgu plasterkiem cytryny owiniętym około wielkiej cegły ze złota. Podaje też, na jakich planetach można pozyskać najlepiej zmiksowany Pangalaktyczny Dynamit Nadający się do picia, jakiej ceny należy się spodziewać zaś jakie organizacje święte zajmują się wsparciem przy późniejszej rehabilitacji.
Opis podróży podaje nawet sennik więcej podręcznik na ów koktajl: porcję Old daru Spirit stłuc do jednej link horoskop na jutro porcji wody z mórz tarot zobacz, wykonywać dodawanie trzy kostki mega-ginu również wymieszać, aby roztopiły się w roztworze. Bryłki, muszą być porządnie zamrożone, by nie ulotniła się z nich benzyna. Roztwór połączyć z czterema litrami falliańskiego gazu błotnego o specyfikach musujących (ku pamięci tych szczęśliwców, którzy umarli spośród rozkoszy na bagnach Fallii). Na grzbiecie srebrzystej łyżki horoskop chiński zobacz odmierzyć miarkę qualactińskiego ekstraktu hipermięty, zawierającego każde oszałamiające zapachy ciemnej strefy Qualactiny o subtelnej, mistycznej słodyczy. Sumować ząb algoliańskiego tygrysa słonecznego. Przyglądać się jak się odpuszcza, rozpalając głęboko w sercu koktajlu płomienie algoliańskich Słońc
Jego kamrat przybył na Ziemię jakieś piętnaście latek temu i włożył moc wysiłku w owe, aby wtopić się w ziemskie ogół, z pewnym – należy mu to potwierdzać – sukcesem.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC