Dagmara posiada strasznie ciaśniutką cipeczkę

Witam,ponownie.Znacie mnie z innych opowiadań. Lecz dziś opowiem historię jaka mi się przydarzyła w minione wakacje. A,na nazwa ta przygoda ma Asia. Poznaliśmy się na jednym spośród serwisów randkowych.Asia miała 20 latek,rude włoski,zgrabne ciało.Od razu mi wpadła w narząd wzroku sex telefon. Widać,że ma czym wzdychać oraz romansować facetów. Było to nasze zupa spotkanie. Chronos mijał bez pośpiechu na rozmowach na wspólnych rozmowach.Aż do czasu podczas gdy zamknęli nam lokal,w którym przebywaliśmy.Było z grubsza godziny 22.00.Zapytałem Asię:
Ja:Asiu,chyba okres się pożegnać,nie sądzisz?
Asia:No,co ty.Noc taka długa,a my mamy chodzić chrapać. Wsiadaj do auta a pojedziemy na te wzgórze.Będziemy mieli krajobraz na całe miasto-Powiedziała Asia wskazując palcem.
Jak powiedziała no zrobiliśmy,po 15 minutach byliśmy nuże na miejscu.Wysiedliśmy spośród samochodu tudzież oglądaliśmy panoramę miasta w nocy. Objąłem Asię ramionami faktycznie silnie kiedy wprost przeciwnie mogłem,czułem zapach jej boskich perfum. Asia odwróciła się po chwili i powiedziała:
-Piotrusiu,chce dzień dzisiejszy się tobie oddać,być twoją,żebyś zapamiętał te nocna pora na całe życie.
Po wypowiedzeniu jej słów zaczęła mnie namiętnie całować. Mój narząd smaku spotkał się z jej języczkiem. W moich spodniach wyrósł aktualnie sporej wielkości namiocik. Czułem podczas gdy Asi sutki się naprężają.Zdjąłem z niej bluzeczkę a o fenomen moim oczom dama nie miała staniczka. Ukazały się przede mną duże,jędrne nastoletnie balony. Dopadłem się aż do nich gdy sex rozmowy wygłodniały zwierz. Ssałem,lizałem,masowałem,dosłownie everyman cal jej biust był mokry odkąd mojej śliny. Asia lecz jęczała z zachwytu. Potem nadszedł czas na niższe piętro. Zdjąłem jej farmerki. Nie miała na sobie majteczek w takim razie moim oczom ukazała się różowiutka muszelka,była w tej chwili silnie ,,spocona”. Skutkiem tego zacząłem ją lizać. Asia przycisnęła mi głowę do swojego łona,wchodziłem języczkiem gdy się najgłębiej da.Potem zająłem się jej dupką. Namaściłem jej dupkę soczkami z cipki. Wsadziłem jakiś palem,potem dubel. Lizałem jej dupkę jak w transie. Oraz wówczas Asię dopadł ogromy orgazm. Wiła się podczas gdy wąż.Jej kształty świeciło się w blasku księżyca od potu.To był prawdziwy zapach kobiety.
Asia powiedziała,że w tej chwili jej stalowy szlak na sprawienie mi przyjemności. Odwróciła mnie tak,że opierałam się o maskę mego samochodu. Zdjęła ze mnie koszulkę zaś zaczęła wciągać moje sutki,tak samo jak ja robiłem owo jej.Potem zdjęła mi gatki tudzież ssała mego rycerza. Robiła owo jak rasowa prostytutka. sex telefon tanio Czułem,że naraz wybuchnę.Asia o tym wiedziała,ale na chwile nie chciała spijać mojego białego nektaru. Odwróciła mnie natomiast dobrała się aż do mojego odbytu.Lizała go,ssała,wkładała paluszki a języczek.Potem dokończyła dzieła z moim bolcem. Wsadziłem jej swego kutasa w jej wargi tudzież zacząłem ją pchać kiedy maszyna. Kobieta tylko złapał mnie wewnątrz pośladki,abym się nie wyrywał,a ego złapałem ją w ciągu głowę w tym samym celu. Po chwili doszedłem natomiast wystrzeliłem pionowo w jej gardło. Tymczasem nie przestałem jej inwestować. Widziałem kiedy się dusi.Jak moja nasienie spływa jej spośród mojego penisa na jej usta,brodę,piersi,brzuch,uda. Oblizała mi go na blask. Potem odpoczęliśmy chwilę sextelefon. Musiałem ofiarować odpocząć pałce przedtem następną rundą. Po chwili mój kutas stał aktualnie gdy opętany,więc położyłem Asię na masce oraz wsadziłem jej na początku powoli,a dalej obecnie ruszyła urządzenie mechaniczne. Jej dydki podskakiwały rytmicznie,a ja słyszałem ale wręcz obijanie się naszych ciał. W przyszłości ego usiadłem na masce Asia objęła mnie nogami w pasie oraz nabiła się na mnie kiedy na słup sex tel. Pieściłem jej piersi,kiedy płeć słaba ale wręcz jęczała spośród zachwytu. Poczułem,że ogarnia ją kolejny szczytowanie. Zdjąłem ją spośród siebie,odwróciłem a spośród całej siły wszedłem w jej odbyt.Ona krzyknęła z bólu jak mój członek męski dochodził go końca. Nadal było gładko,orgazm ogarnął mnie oraz ją wystrzeliłem jej dawkę nasienia w dupkę.Poczuła sympatycznie. Opadliśmy tak na maskę mego samochodu zmęczeni,spoceni i spragnieni siebie jak nigdy. Z Asią spotykam się nie porażka natomiast nie nieczęsto Asia przyprowadza swoje koleżanki.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC